Jasełka 21/12/2012

Świąteczny nastrój w szkole w Bartodziajach

W dniu 21 grudnia w Publicznej Szkole Podstawowej w Bartodziejach odbyły się tradycyjne jasełka. Tym razem pod kierunkiem pani Alicji Siary i Justyny Klepacz wystąpili uczniowie klas 0 – III wspierani przez grupę starszych kolegów, prezentując widowisko pt. „Czas Wigilii” i koncert pieśni bożonarodzeniowych.
Reżyserki spektaklu zadbały nie tylko o stroje małych aktorów, ale również o podkład muzyczny i dekoracje, które odzwierciedlały realia ówczesnej rzeczywistości.


Uroczystość rozpoczęła się o godz. 11.00. Wśród widzów byli uczniowie naszej szkoły wraz z grupą przedszkolaków, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście, rodzice i dziadkowie oraz kilka osób z Klubu Seniora.
Przedstawienie bardzo się podobało i zostało nagrodzone gromkimi brawami. Po występie głos zabrała pani dyrektor Dorota August i złożyła wszystkim bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia.Korzystając z zaproszenia dyrekcji szkoły uczestniczyłem w tym wyjątkowym spotkaniu, które było dla mnie okazją do złożenia świątecznych życzeń i przekazania wszystkim zebranym tradycyjnego upominku – kalendarza wydawanego corocznie przez nasze stowarzyszenie.

Wojciech Ćwierz


Znajdź kolegów...
Znajdź kolegów i koleżanki ze szkolnej ławy. Odwiedź szkołę w Bartodziejach
w portalu NASZA KLASA:


Wrzesień 2008 (nr 1) pdf
Listopad 2008 (nr 2) pdf
Styczeń 2009 (nr 3) pdf
Marzec 2009 (nr 4) pdf
Lipiec 2009 (nr 5) pdf
Wrzesień/październik (nr 6) pdf


Jesteś naszym 1160640 gościem.