Podziękowania dla sponsorów

Podziękowania dla sponsorów festynu "Pożegnanie Lata"
(dod. 26.09.2012)

.
Składamy serdeczne podziękowania sponsorom, którzy ze zrozumieniem, ciepłym sercem i zaangażowaniem społecznym przyczynili się do organizacji festynu rodzinnego „Pożegnanie Lata”.

Naszymi sponsorami byli:
Właściciele sklepów: Ewa i Waldemar Dabińscy z Lisowa, Paweł Sadowski z Lisowa, Jolanta i Grzegorz Kot z Bartodziej, Iwona i Dariusz Borowscy z Bartodziej.
 
Firmy i instytucje: Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sadełko S. z o.o. w Jedlińsku, Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Nasz Produkt” z Nowej Woli, Piekarnia „Expuch” w Jedlińsku, Masarnia Sławomira Sygockiego z Dąbrowy Jastrzębskiej, Zakład Fotograficzny „FotoSława”, „Esselte” z Kozienic, Południowo-Zachodni Bank Spółdzielczy w Jedlińsku, Ochotnicza Straż Pożarna w Bartodziejach,
 
Osoby prywatne: Barbara i Leszek Siczkowie z Bartodziej, Barbara i Józef Tomalscy z Kozłowa, Piotr Kwiatkowski z Lisowa, Paweł Sałkiewicz z Owadowa, Maria Brzeska z Godzisza, Franciszek Chudzik z Piaseczna, Włodzimierz Konopka z Bartodziej, Marcin Wieczorek z Bartodziej, Ireneusz Potera z Lisowa, Leszek Stachurski z Lisowa, Elżbieta i Cezary Pietruszewscy z Jastrzębi, Sławomir Imiołek z Lisowa, Bogusława Sałkiewicz z Lisowa, Teodora Borowska z Jastrzębi, Grzegorz Pelc  z Bartodziej..

Ponadto serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, seniorom oraz ludziom dobrej woli, którzy brali udział w przygotowaniu festynu, a w szczególności: Józefowi i Krzysztofowi Świdzikowskim, Mariuszowi Wójtowiczowi i Zygmuntowi (Adamowi) Wójtowiczowi.
.
Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Bartodzieje
i Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej w Bartodziejach


Znajdź kolegów...
Znajdź kolegów i koleżanki ze szkolnej ławy. Odwiedź szkołę w Bartodziejach
w portalu NASZA KLASA:


Wrzesień 2008 (nr 1) pdf
Listopad 2008 (nr 2) pdf
Styczeń 2009 (nr 3) pdf
Marzec 2009 (nr 4) pdf
Lipiec 2009 (nr 5) pdf
Wrzesień/październik (nr 6) pdf


Jesteś naszym 1119843 gościem.