szkoła 2007

Dyrektor szkoły: mgr Dorota August
       

Adres: Bartodzieje 18, 26-631 Jastrzębia
       

Telefon: (0-48) 610-66-08
       

Liczba uczniów: 45
       

Liczba Nauczycieli: 9

  

 

Szkoła posiada bardzo dobrze wyposażoną pracownię komputerową ze stałym łączem internetowym. W 2006 roku szkołę wyposażono w centralne ogrzewanie, które zastąpiło tradycyjne piece węglowe.
.
.................................................................................

.
.

RELACJA Z TURNIEJU

kkk 

TENISA STOŁOWEGO - 07.11.2006 R.

 

W dniu 7 listopada 2006 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Bartodziejach odbył się VI Międzygminny Turniej Tenisa Stołowego - Bartodzieje '06
.

Tradycyjnie organizatorem Turnieju był miejscowy Ludowo-Uczniowski Klub Sportowy przy finansowym i organizacyjnym wsparciu Urzędu Gminy w Jastrzębi, Starostwa Powiatowego w Radomiu oraz Mazowieckiego Zrzeszenia LZS

. 

(21kB)
Turniej otworzyła Pani Dorota August - Dyrektor PSP w Bartodziejach

W turnieju wzięło udział ponad 100 uczniów. W tym zawodnicy ze szkół podstawowych: Bartodzieje, Brzóza, Wola Goryńska, Kozłów, Jastrzębia, Owadów, Bobrowniki i Głowaczów oraz gimnazjaliści z Jastrzębi, Iłży i Głowaczowa.

Nagrody (puchary, medale oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego) ufundowane zostały przez organizatorów zawodów oraz sponsorów.

 

(21kB)

(27kB)
Zawody zdominowali uczniowie z Bobrownik i Głowaczowa
.

Klasyfikacja końcowa Turnieju wygląda nastepująco:
.
Zwycięzcy w kategorii klasy I-IV szkoła podstawowa - chłopcy:
.
1. Adrian Jurek (Bobrowniki)
2. Mateusz Marchewka (Brzóza)
3. Piotr Marek (Brzóza)
.
Zwycięzcy w kategorii klasy I-IV szkoła podstawowa - dziewczęta:
.
1. ....................(Jastrzębia)
2. Honorata Mika (Brzóza)
3. ....................(Jastrzębia)
.
Zwycięzcy w kategorii klasy V-VI szkoła podstawowa - chłopcy:

1. Adrian Rotuski (Bobrowniki)
2. Piotr Górka (Bobrowniki)
3. Grzegorz Śmielak (Bobrowniki)
.
Zwycięzcy w kategorii klasy V-VI szkoła podstawowa - dziewczęta:
.
1. Edyta Konopka (Bobrowniki)
2. Daria Baran (Bobrowniki)
3. Natalia Kalinka (Bobrowniki)
.
Zwycięzcy w kategorii gimnazjum - chłopcy:
.

1. Marek Biniek (Głowaczów)
2. Marcin Słomkowski (Głowaczów)
3.Krzysztof Gabrysiak (Brzóza)
.


Zwycięzcy w kategorii gimnazjum - dziewczęta:
.

1. Patrycja Padewska (Głowaczów)
2. Aneta Grzegorczyk (Brzóza)
3. Magdalena Delega (Brzóza)
.

Zwycięzcy w kategorii seniorzy:
.

1. Marek Piwoński (Kozienice)
2. Lech Pacak (Kozłów)
3. Mariusz Żabicki (Jastrzębia)
.

Klasyfikacja łączna szkół podstawowych:
.

1. PSP Bobrowniki
2. PSP Brzóza
3. PSP Jastrzębia
.

Klasyfikacja łączna gimnazjów:
.

1. PG Głowaczów
2. PG Brzóza
3. PG Iłża

.


(28kB)
Uroczyste zakończenie Turnieju poprowadził Włodzimierz Bojarski - Wiceprzewodniczący Mazowieckiego Zrzeszenia LZS

(21kB)
Obok Pani Dyrektor D. August (pierwsza z prawej) stoją zaproszeni goście:
Wincenty Lipka - Wójt gminy Jastrzębia, Zdzisław Karaś - zastepca wójta, Bogumił Ferensztajn - radny wojewódzki,
Andrzej Szczych - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Radomiu, Teresa Bartosiewicz - Dyrektor KRUS w Radomiu
oraz Waldemar Wójtowicz - Prezes Zarządu Gminnego OSP w Jastrzębi







Znajdź kolegów...
Znajdź kolegów i koleżanki ze szkolnej ławy. Odwiedź szkołę w Bartodziejach
w portalu NASZA KLASA:


Wrzesień 2008 (nr 1) pdf
Listopad 2008 (nr 2) pdf
Styczeń 2009 (nr 3) pdf
Marzec 2009 (nr 4) pdf
Lipiec 2009 (nr 5) pdf
Wrzesień/październik (nr 6) pdf


Jesteś naszym 1080660 gościem.