PO KL 2009/2010 (1)

Galeria z inauguracji projektu  ,,Uczniowie w Bartodziejach duży potencjał możliwości mają i dzięki Unii Europejskiej swoją szansę wykorzystają”

.... 

....


Zajęcia pozalekcyjne za unijne pieniądze

W szkole w Bartodziejach w październiku rozpoczęła się realizacja unijnego programu, dzięki któremu uczniowie skorzystają z bardzo bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych. W okresie 10 miesięcy przewidziano m.in.: naukę języka angielskiego dla klas I, II i III, koło dziennikarskie, koło sportowe (sekcja pływacka oraz sekcja gier planszowych), zajęcia teatralno-plastyczne i taneczno-muzyczne, koło medialne, koło matematyczne i przyrodnicze oraz zajęcia tematyczne przygotowujące do sprawdzianu po szkole podstawowej.

Dzieci wezmą także udział w wycieczkach do teatru, telewizji i wyjeździe na zieloną szkołę. Dodatkowo projekt przewiduje poradnictwo psychologiczno – pedagogiczne, szkolenie adaptacyjno – rozwojowe „Jak radzić sobie w domu i w szkole” oraz  zajęcia profilaktyczne „Z rodziną łatwiej”. Przewidywany koszt projektu to około 280 tys. zł.

  Gmina Jastrzębia realizuje projekt:
 ,,Uczniowie w Bartodziejach duży potencjał możliwości mają
 i dzięki Unii Europejskiej swoją szansę wykorzystają”

projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

dodano 31.10.2009

---------------------------------------------------------------------


Znajdź kolegów...
Znajdź kolegów i koleżanki ze szkolnej ławy. Odwiedź szkołę w Bartodziejach
w portalu NASZA KLASA:


Wrzesień 2008 (nr 1) pdf
Listopad 2008 (nr 2) pdf
Styczeń 2009 (nr 3) pdf
Marzec 2009 (nr 4) pdf
Lipiec 2009 (nr 5) pdf
Wrzesień/październik (nr 6) pdf


Jesteś naszym 1160622 gościem.